13.01.2021 | 11:52

Використання інформаційних технологій максимально спрощує відносини служби зайнятості і роботодавців та забезпечує обмін інформацією в режимі онлайн. Особливо актуальною така форма комунікації є під час карантину.

12 січня 2021 року фахівці Голосіївської районної філії Київського міського центру зайнятості за допомогою технології Skype - зв’язку провели комплексний онлайн – семінар з  представниками роботодавців району. Комплексний онлайн-семінар був покликаний допомогти роботодавцям.    

Учасники семінару поінформували про напрямки та засади співпраці служби зайнятості з роботодавцями, зокрема, про особливості працевлаштування осіб з інвалідністю. Фахівці філії ознайомили аудиторію з внесеними змінами у законодавство про зайнятість населення та наголошували на необхідності своєчасного інформування служби про заплановане масове вивільнення працівників.

Під час семінару було наголошено на ризиках та наслідках незадекларованої праці для працівників і роботодавців. Зацікавленість у роботодавців викликала також презентація державної Програми «Доступні кредити 5-7-9%».

До участі в заході були запрошені суб’єкти малого та середнього бізнесу.  У підсумку вони дізнались про повний спектр послуг служби зайнятості та отримали актуальну консультацію з питань законодавства про працю та зайнятість.