01.04.2016 | 15:21

Сьогодні наші хлопці повертаються додому із зони проведення АТО. І в мирному житті їх головною потребою стає стабільний дохід та впевненість у майбутньому. Київський міський центр зайнятості сприяє їхній соціальній адаптації, вирішуючи питання працевлаштування демобілізованих бійців.

Намагаючись якнайшвидше допомогти та бути більш ефективними, столична служба зайнятості об’єднує свої зусилля з соціальними партнерами, які опікуються демобілізованими учасниками АТО. Так, 01 квітня 2016 року відбулась робоча зустріч начальників профільних відділів Київського міського центру зайнятості з Оленою Кудько - представником соціального проекту компанії WOG «Працьовита Україна», який сприяє та допомагає навчанню та працевлаштуванню демобілізованих бійців АТО.

Після презентації даного проекту та спільного обговорення питань щодо подальшої співпраці, було напрацьовано декілька пунктів спільних дій. А саме, можливість залучення військового психолога до проведення заходів у рамках «Дня військовослужбовця», а також - тренера до навчального заняття для фахівців служби зайнятості по роботі з демобілізованими учасниками АТО. Крім того, надаватимуться резюме мотивованих для пошуку роботи учасників АТО представникам проекту, які будуть використовувати і свої ресурси, і ресурси бізнес-партнерів, щоб якнайшвидше працевлаштувати вчорашніх бійців.

Впевнені, що об’єднання спільних зусиль дозволить більш ефективно вирішувати актуальні проблеми демобілізованих учасників АТО.