26.08.2016 | 10:22

З метою якісного працевлаштування зареєстрованих безробітних та задоволення кадрових потреб роботодавців, фахівці столичної служби зайнятості проводять комплекс заходів, спрямованих на активізацію співпраці з роботодавцями.

Конструктивна співпраця з роботодавцями будується шляхом надання соціальних послуг роботодавцям на безоплатній основі, відповідно до законодавства України про зайнятість населення.

Фахівцями столичної служби зайнятості запроваджена широка інформаційно-роз’яснювальна компанія для столичних підприємств щодо шляхів співпраці з роботодавцями м. Києва, в тому числі шляхом організації керівництвом Київського міського центра зайнятості виїзних консультацій на столичні підприємства.

Так, 25.08.2016р. в рамках заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» була проведена зустріч з керівництвом підприємства КП «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва».

Комунальне підприємство «Керуюча компанія з обслуговування житлового фонду Деснянського району м. Києва» створено на виконання рішення Київської міської ради «Про удосконалення структури управління житлово-комунальним господарством міста Києва» 28 січня 2015 року.

Основні види діяльності підприємства, це:

- утримання житлового і нежитлового фонду, що належить до комунальної власності територіальної громади міста Києва та закріплений за підприємством на праві господарського відання;

- надання послуг з утримання будинків, споруд і прибудинкових територій та інших житлово-комунальних послуг.

Зустріч відбулася за участю керівників кадрового, фінансового та юридичного підрозділів підприємства. Службу зайнятості представляли керівник Деснянського РЦЗ, керівник відділу взаємодії з роботодавцями Деснянського РЦЗ та керівник відділу надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості.

Під час зустрічі обговорено низку питань та напрацьовані шляхи співпраці по укомплектуванню кадрами підприємства, в тому числі шляхом організації громадських робіт та інших робіт тимчасового характеру. Акцент зроблено на співпрацю по виконанню підприємством нормативу робочих місць для працевлаштування інвалідів.

Велике зацікавлення у представників підприємства викликали програма працевлаштування зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб в рамках механізму компенсації витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів та можливість підвищення кваліфікації працівників підприємства, із числа АТО за допомогою ваучерів.

Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю та шляхи укомплектування наявних на підприємстві вакансій.