10.09.2019 | 12:57

Аби надати роботодавцям будівельної галузі допомогу в підборі кадрів на вакантні посади в приміщенні Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості провели міні-ярмарок вакансій. У ньому взяли участь управління виробничо-технологічної комплектації ПРАТ «ДБК-4» та ПРАТ «ДБК-4 завод ЗБВ».

 ПрАТ «Домобудівний комбінат - 4» - одне з провідних сучасних підприємств, яке має багатолітній досвід у виробництві бетонів та збірного залізобетону. До складу домобудівного комбінату входять три будівельні управління, завод залізобетонних виробів й управління виробничо-технологічної комплектації, де працюють, загалом, понад 2000 робітників. Завод залізобетонних виробів виготовляє збірні залізобетонні конструкції, товарну арматуру, бетони й розчини. Підприємство є найпотужнішим у своїй галузі в Україні та другим за потужністю в Європі.

Представники роботодавця, керівники відділу кадрів Світлана Несенок та Катерина Бороняк ознайомили присутніх з актуальними вакансіями: слюсар-ремонтник, слюсар-сантехнік, електрик дільниці, монтажник-складальник металопластикових конструкцій, слюсар із складання металевих конструкцій, секретар-друкарка, прибиральник службових приміщень, інженер з охорони праці, оператор пульта керування устаткуванням залізобетонного виробництва, контролер бетонних та залізобетонних виробів і конструкцій, електромонтер з ремонту та обслуговування електроустаткування, електрозварник ручного зварювання, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, стропальник, машиніст крана, майстер виробничої дільниці, комірник, прибиральник територій, – а також поінформували про умови та оплату праці.

Міні-ярмарок вакансій відвідали 18 безробітних, які звернулись до Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості у  пошуках роботи. Захід відбувся в режимі активного діалогу.

У підсумку, представники роботодавця відібрали 5 кандидатів на вакантні посади та домовились про проведення співбесід найближчим часом.