25.06.2020 | 12:01

Перший онлайн форум про кар’єру для молоді, організований Київським міським центром зайнятості, відбувся у столиці. Форум був приурочений до Дня молоді і розрахований на пошукачів роботи, безробітних та студентів. Організатори заходу ставили завдання підвищити рівень конкурентоспроможності молодих громадян, сприяти їм у пошуку роботи та побудові успішної кар’єри.

Сам форум проводився у формі вебінарів. Спілкування тривало понад чотири години. Спікери - представники роботодавців, державної служби зайнятості, кадрових служб підприємств, громадських організацій та вищих навчальних закладів – розповідали слухачам про складові успішної кар’єри. Зокрема, про так звані гнучкі навички «SOFT SKILS» та їх значенням для різних професій, про те, як важливо бути підприємливим, як правильно ставити цілі, та їх досягати, та як управляти своїми фінансами у період кризи. Увагу учасників форуму привернули такі важливі питання, як правова свідомість - запорука успішної самореалізації та доброчесність - базовий принцип успішного працівника. Інтерес у молоді викликали також доповіді про HR-тренди, до яких ВНЗ готують майбутніх фахівців, та подолання стереотипів, які заважають успішній кар’єрі.

Спочатку організатори форуму передбачали онлайн аудиторію з 200 учасників. Та реалії перевищили найсміливіші очікування, коли для участі в форумі зареєструвалось втричі більше бажаючих. У Київському міському центрі зайнятості сприйняли це, як позитивний сигнал до необхідності продовження активних форм дистанційної роботи з безробітними, особливо з молоддю.