12.08.2021 | 10:17

Одним з найважливіших моментів під час пошуку роботи  є знання джерел вакансій та вміння правильно їх використовувати. Кожного тижня безробітні, зареєстровані в Дніпровській районній філії Київського міського центру зайнятості, мають можливість взяти участь в майстер-класі  «Сучасні джерела пошуку роботи». 

      На семінарі 11 серпня 2021 р. спеціаліст з профорієнтації ознайомила слухачів, як потрібно здійснювати пошук роботи. А також ознайомила з різноманітними джерелами пошуку роботи, на які необхідно звернути увагу безробітним, щоб успішно та якомога скоріше працевлаштуватись, акцентуючи шукачів роботи на необхідності щоденного самостійного опрацювання джерел вакансій та розповіла про різноманітні види шахрайства при працевлаштуванні.

    Правильне використання вказаних джерел інформації дозволяє відшукати не тільки актуальні вакансії, але й «приховані», тобто такі, що з`являться найближчим часом. Головне, щоб сама інформація була перевірена, актуальна і надавала можливість легального працевлаштування.