оп
15.04.2019 | 10:00

12 квітня 2019 року спеціалісти з профорієнтації Святошинської районної філії Київського міського центру зайнятості, за запрошенням Управління освіти, молоді та спорту Святошинської РДА, взяли участь у районному конкурсу «Світ професій», який відбувся у Міжшкільному навчально-виробничому комбінаті для учнів 9-х класів ЗЗСО Святошинського району.

Основною метою заходу стало формування в учнів позитивного ставлення і готовності до свідомого вибору професії, вдосконалення форм і методів профорієнтаційної роботи серед старшокласників.

Квест складався з декількох етапів. На першому учасники повинні були  виконати творче домашне завдання -  створити відеоролик на тему «Професія моєї мрії». На Другому етапі конкурсу кожна з команд отримала свій маршрутний лист, дотримуючись якого, вона вирішувала свої завдання шляхом  розмаїтості і незвичності.

Під час квест-гри"SELF-DETERMINATION", учасники команд застосовували свої знання, пробували себе в різних професіях, дізналися багато корисної інформації щодо вибору майбутньої професії, демонстрували свої інтелектуальні можливості.

По закінченню конкурсу на підставі рішення журі, кращі з кращих були нагороджені грамотами та іншими заохочувальними призами.