22.08.2016 | 17:22

З 2015 року діє «Порядок здійснення заходів сприяння зайнятості, повернення коштів, спрямованих на фінансування таких заходів, у разі порушення гарантій зайнятості для внутрішньо переміщених осіб».

Одним із перших підприємств Деснянського району, яке отримало компенсацію витрат роботодавця на оплату праці за працевлаштування на умовах строкових трудових договорів зареєстрованих безробітних з числа внутрішньо переміщених осіб, стало ТОВ «Друкарня «Бізнесполіграф».

В рамках проведення заходу «Служба зайнятості відкрита для всіх та кожного» керівництвом Деснянського РЦЗ здійснено виїзд на підприємство з метою більш детального ознайомлення з:

- робочим місцем внутрішньо переміщеної особи за котру підприємством в повному обсязі отримана компенсація витрат на оплату праці;

- роботою підприємства в цілому;

- наявністю вакансій;

- планами підприємства щодо подальшої співпраці зі службою зайнятості.

ТОВ «Друкарня «Бізнесполіграф» орієнтоване на виготовлення різноманітної поліграфічної продукції, але основним напрямком діяльності є виготовлення книг в твердій та м’якій палітурці, брошур, журналів. Якість, стислі терміни, помірні ціни – дозволяють підприємству займати гідне місце у сфері поліграфічних послуг. На підприємстві працює близько 40 осіб, основний професійний склад якого, враховуючи специфіку підприємства – це машиністи різальних, швейних, фальцювальних машин, палітурники, друкарі офсетного друку та ін. Режим роботи в 1 зміну з 8.00 до 16.30. Середня заробітна плата складає 3000-4000 грн.

На сьогодні ТОВ «Друкарня «Бізнесполіграф» має потребу в машиністах фальцювальних машин. Ця вакансія отримана від підприємства за відповідною формою та внесена до єдиної інформаційної системи служби зайнятості з послугою щодо розміщення в засобах масової інформації задля більш успішного укомплектування кадрами підприємства району.