16.08.2021 | 12:25

Щоб досягти своєї мети, людина перебуває в постійному пошуку, а досягнувши її, стає самодостатньою, розкривається, як особистість та відчуває себе повноцінною частиною соціуму. Найважче реалізувати себе та досягти професійного успіху буває людям з інвалідністю.

Тетяна Степанівна Тамтура – за фахом економіст. Має досвід роботи касиром та адміністратором.

У листопаді 2020 року залишилась без роботи. Після невдалих спроб влаштуватися самостійно, пані Тетяна звернулась за допомогою до Дарницької районної філії Київського міського центру зайнятості. Безробітна має третю групу інвалідності та певні обмеження, відповідно до рекомендацій МСЕК, може працювати у спеціально створених умовах.

Кар’єрний радник провела профілювання та на основі отриманих даних спільно з безробітною склали індивідуальний план працевлаштування. Перебуваючи на обліку у Дарницькій районній філії КМЦЗ, жінка також отримала консультаційні та інформаційні послуги. Зрештою, вона виявила бажання працевлаштуватися на посаду диспетчера, при цьому зазначила, що потребує дистанційної роботи вдома. У липні 2021 року, після проведення кар’єрним радником переговорів з роботодавцем, Тетяну Степанівну прийняли на роботу в ТОВ «Євро-Реконструкція» диспетчером.