13.02.2020 | 17:29

Київський міський центр зайнятості тісно співпрацює з громадськими організаціями, які опікуються питаннями зайнятості різних соціальних верств населення, запрошує їх до співпраці, проводить спільні заходи. Цього разу гостями  центру стали представники благодійної організації «Життєлюб», які провели для безробітних громадян передпенсійного віку семінар під назвою: «Інструменти працевлаштування для вікової категорії 50+».

Проблема пошуку роботи громадянами, які належать до вікової категорії «від 50», загальновідома. Начебто і сил вистачає, і досвіду не бракує, а в спину вже «дихають» молоді. На ринку праці точиться конкуренція за кожне робоче місце, а надто престижне. І часто роботодавці надають перевагу не досвідченим професіоналам, а тим, у кого ще все попереду.

Підвищити власну самооцінку п’ятдесятирічним допомагають в службі зайнятості. Саме цій темі був присвячений семінар для безробітних, що відбувся в інформаційно-консультаційному центрі КМЦЗ. Спікери – проектний менеджер благодійного проекту «Трудолюб» благодійної організації «Життєлюб» Тетяна Фролова та hr-менеджер, волонтер благодійної організації «Життєлюб» Лариса Підгорняк, знайомлячи аудиторію з «секретами» успішного працевлаштування, перевели спілкування в активну площину. Безробітні жваво дискутували, чи обов’язково в резюме вказувати вік, які труднощі підстерігають людину цієї вікової категорії при працевлаштуванні.

У благодійного проекту напрацьовані зв’язки з багатьма організаціями, які потребують працівників, тобто, на ринку вони є посередниками з працевлаштування. Судячи з кількості зацікавлених відвідувачів, семінар виявився актуальним і корисним, адже озброїв його учасників новими знаннями та навичками із техніки пошуку роботи, сприяв утвердженню в думці про затребуваність і успішність представників «третього віку».