05.08.2021 | 12:12

4 серпня 2021  року спеціаліст відділу профорієнтації  Дніпровської  районної  філії  Київського міського центру зайнятості провела Інформаційний вебінар для осіб, які шукають роботу. Метою заходу є ознайомлення учасників із сучасним комплексом соціальних послуг, які надає служба зайнятості.

Також на вебінарі особи, які шукають роботу були ознайомлені з електронними сервісами, які пропонує служба зайнятості для більш зручного доступу до своїх послуг. Такими сервісами є «Електронний кабінет шукача роботи»та Освітній портал, що дозволяють створити власне резюме,  уточнити заплановані та фактичні дати відвідування служби зайнятості, дізнатися про заходи, які проводитиме Дніпровська районна філія Київського міського центру зайнятості.  Учасники вебінару  ознайомилися з таким  сервісом, як «Платформа профорієнтації та розвитку кар’єри» і «Моя професія: консультаційна мережа»,  на яких можна пройти тестування і визначити рівень власних професійних інтересів, інтелекту та особистісні схильності до певного виду професійної діяльності.

Безробітним розповіли про переваги онлайн – освіти, ознайомили  з освітніми порталами та розповіли про те які знання та уміння безробітні зможуть отримати з їх допомогою Сьогодні є безліч курсів, навчальних каналів та вебінарів, і кожен може опанувати практично будь-яку навичку.

В кінці вебінару учасники отримали відповіді на свої запитання.