25.08.2021 | 11:18

  20 серпня 2021 року в Печерській районній філії КМЦЗ відбувся вебінар на тему «Емоційний інтелект та його вплив на персональну ефективність».

  За оцінками фахівців в галузі організаційної психології та лідерства тільки 10-20% інформації передається в «живому» спілкуванні за допомогою слів. Решта – це невербальні складові такі, як жести, поведінка, голос. Саме здатність усвідомлено сприймати таку інформацію і працювати з нею називають емоційною компетентністю або емоційним інтелектом (EI). EI - це ключ до потенціалу особистості.

  Під час вебінару учасники дізналися про те, що таке емоційний інтелект, як можна керувати власним емоційним станом, як впливати на емоційну атмосферу спілкування, як конструктивно поводитися в складних ситуаціях ділового спілкування.

  Слухачі зрозуміли, що вміння розвивати свій емоційний інтелект дає можливість не тільки керувати своїм емоційним станом, а й протистояти стресовим ситуаціям в різних життєвих обставинах.

  Саме розвиток емоційного інтелекту в рази підвищує нашу ефективність в професії, інших соціальних сферах і нашу здатність відчувати себе щасливими.