27.08.2021 | 09:48

  Пошук роботи - процес, який складається з декількох етапів, одним з яких є безпосереднє проходження самої співбесіди, адже уміння показати себе, справити гарне враження, презентувати свої особистісні та професійні якості – запорука вдалого працевлаштування та майбутнього успіху.

  Задля ознайомлення безробітних із загальноприйнятими правилами ділового спілкування, надання знань, які забезпечать ефективну підготовку до співбесіди з роботодавцем, формування у кожного пошукача роботи конкретних навичок щодо правильної поведінки під час співбесіди з роботодавцем,  26 cерпня 2021 року,  Дніпровська районна філія Київського міського центру зайнятості  провела  профконсультаційний вебінар-тренінг  на тему «Підготовка до співбесіди з роботодавцем».

  На вебінарі було розглянуто основні аспекти проходження співбесіди, серед яких: «Що значить ефективно пройти співбесіду?», «Як правильно настроїти себе на проходження співбесіди?». Спеціалістом ЦЗ було розглянуто 3 етапи проходження співбесіди – телефонна розмова з роботодавцем, підготовка до співбесіди та безпосередньо проходження співбесіди. 

           Учасники вебінару взяли участь у обговоренні головних правил співбесіди, професійних та особистих якостей, які оцінює в нас роботодавець, переліку запитань до роботодавця.

           На завершення слухачі ділились враженнями, обговорювали головні правила співбесіди, висловлювали свої думки, ділились досвідом і враженнями.