16.10.2020 | 14:02

На цьому тижні Солом’янською районною філією КМЦЗ було проведено 2 онлайн заходи для безробітних фахівцями з профорієнтації Ксенією Питомець та Оленою Волкотруб: Інформаційний вебінар із загальних питань зайнятості та вебінар на тему: «Підготовка резюме».

Учасники інформаційного вебінару мали змогу ознайомитись із актуальним комплексом соціальних послуг, які надає центр зайнятості, перевагами легальної зайнятості, гендерними особливостями ринку праці. Особливий акцент було зроблено на чітке формування мети під час пошуку роботи, а саме розуміння, яка моя бажана робота.

Здобути практичні навички, що необхідні при пошуку роботи, учасники мали змогу на вебінарі з підготовки резюме. Під час заходу було з’ясовано: що ж хоче бачити роботодавець в «ідеальному» резюме, а що є неприйнятним та «не виграшним» для його автора, - шукача роботи. Багато уваги було приділено правильному вибору типу резюме, його наповненню та цілісності структури, задля формування в учасників уявлення про те, яким має бути саме їх резюме.

фахівець з профорієнтації Ксенія Питомець


фахівець з профорієнтації Олена Волкотруб