25.08.2021 | 11:24

З урахуванням дотримання карантинних правил та з метою надання допомоги в підборі кадрів на вакантні посади 19 серпня 2021 року в приміщенні Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості відбувся міні-ярмарок вакансій УПРАВЛІННЯ ВИРОБНИЧО-ТЕХНОЛОГІЧНОЇ КОМПЛЕКТАЦІЇ ПРАТ «ДБК-4» та ПРАТ «ДБК-4 ЗАВОД ЗБВ.

 ПрАТ «Домобудівний комбінат-4» - одне з провідних сучасних підприємств в будівельній галузі, яке має багатолітній досвід в виробництві бетонів та збірного залізобетону. До складу Домобудівельного комбінату №4 входять три будівельні управління, завод залізобетонних виробів й управління виробничо-технологічної комплектації, які об’єднують понад 2000 робітників. Завод залізобетонних виробів виготовляє збірні залізобетонні конструкції, товарну арматуру, бетони й розчини. Завод є найпотужнішим в Україні та другим за потужністю в Європі.

Одним із напрямків діяльності ЗЗБВ ПАТ «ДБК-4» являється продаж бетонних сумішей, розчинів та керамзитобетону стороннім організаціям та населенню. Необхідний контроль продукції здійснюється у виробничій лабораторії, де професійно використовується нормативна документація, випробувальне обладнання та засоби вимірювання.

Представники роботодавця, начальники відділу кадрів та HR, представили актуальні вакансії: головний технолог, слюсар-ремонтник, водій автотранспортних засобів, оператор пульта керування устаткуванням залізобетонного виробництва, контролер бетонних та залізобетонних виробів і конструкцій, електрозварник ручного зварювання, формувальник залізобетонних виробів та конструкцій, стропальник, машиніст екскаватора, буфетник, касир.

Всі учасники заходу отримали повну та достовірну інформацію про умови, оплату праці та соціальні пільги.

Міні-ярмарок вакансій відвідали безробітні особи, які звернулись до Оболонської районної філії Київського міського центру зайнятості з метою пошуку роботи.