13.10.2021 | 12:56

На замовлення  виробничих підрозділів  АТ «Українська залізниця» в Дарницькій районній філії Київського міського центру зайнятості 12.10.2021 відбувся ярмарок вакансій для укомплектування вакансій підприємства. На ярмарок були запрошені всі зацікавлені шукачі роботи.

   В заході взяли участь шість виробничих підрозділів, а саме: «Дарницька дистанційна колія», «Дарницька дистанція сигналізації та зв’язку» та «Київська дистанція сигналізації та зв’язку», «Дарницька дистанція електропостачання», Локомотивне депо Дарниця», «Експлуатаційне вагонне депо».

Представники підрозділів надали вичерпну інформацію щодо умов оплати праці, графіку роботи, переваг підприємства тощо. В мініярмарку взяли  участь 25 безробітних. Захід відбувся в приємній атмосфері спілкування, відчувалася активність та зацікавленість запрошених безробітних, які мали змогу поспілкуватися з представниками підприємства та поставити запитання.

Після  завершення заходу  роботодавці запросили зацікавлених осіб  на індивідуальну співбесіду з приводу працевлаштування.