20.05.2021 | 17:30

У приміщенні Дніпровської районної в м.Києві державної адміністрації 20 травня відбулося засідання Ради директорів підприємств промислового комплексу, установ та організацій, в якій взяла участь директор Дніпровської районної філії Київського міського центру зайнятості, Лях Ганна Григорівна.

Одне з головних питань, які розглядалися на засіданні – це тенденції в діяльності підприємств промислового комплексу столиці, Дніпровського району у січні – квітні поточного року та про заходи з державної підтримки бізнесу в умовах пандемії.

Ганна Григорівна проінформувала присутніх про стан ринку праці. Особливу увагу звернула на підтримку роботодавців, які надаються службою зайнятості, а саме – надання допомоги по частковому безробіттю на період карантину та одноразової матеріальної допомоги суб’єктам господарювання на період здійснення обмежувальних протиепідемічних заходів.


 Г. Лях директор Дніпровської районної філії КМЦЗ
інформує про стан ринку праці