01.04.2016 | 14:18

Районні центри зайнятості м. Києва планомірно проводять роботу по інформуванню громадян про переваги контрактної служби в Збройних силах України.

Так, 31 березня 2016 року в Деснянському центрі зайнятості проведена Презентація роботодавця – Деснянського районного військового комісаріату .

До проведення агітації до контрактної служби були залучені відповідальні офіцери Деснянського районного комісаріату.

Офіцери провели рекламно-агітаційну роботу серед присутніх, довели до потенційних кандидатів вимоги щодо прийняття на військову службу за контрактом та відповіли на численні запитання.

В заході приймали участь представники Деснянської районної у м.Києві державної адміністрації та Управління праці Деснянського району .

Цей рекламно-агітаційний та інформаційно-роз’яснювальний захід проводився з метою залучення громадян віком до 45 років, які перебувають на обліку в Деснянському районному центрі зайнятості населення, для проходження військової служби за контрактом на посадах рядового, сержантського і старшинського складу.

До присутніх було доведено умови вступу, порядок проходження та переваги військової служби, пільги та соціальні гарантії для військовослужбовців та членів їхніх сімей.

За словами офіцерів, важливим у відборі майбутніх контрактників є надання ґрунтовних консультацій усім бажаючим з питань проходження військової служби за контрактом безпосередньо громадянами , які вже проходять службу за контрактом.

Робота в цьому напрямку продовжується.