Фахівцями столичної служби зайнятості запроваджена широка інформаційно-роз’яснювальна кампанія для столичних підприємств щодо шляхів співпраці з роботодавцями м. Києва, в тому числі шляхом організації керівництвом Київського міського центра зайнятості виїзних консультацій на столичні підприємства.
Так, 03.03.2017р. була проведена зустріч ІПП «Макдональдс Юкрейн ЛТД».
Компанія заснована в 1940 році братами Діком і Маком Макдональдами (перший ресторан відкрився в Сан-Бернардіно, Каліфорнія), у 1948 році вперше в світі сформулювала принципи концепції "швидкого харчування".
На Київському ринку праці компанія діє з 1997 року і на сьогодні представлена 32 ресторанами.
Зустріч відбулася за участю керівника кадрового підрозділу підприємства. Службу зайнятості представляли заступник директора Л. Мушинська, начальник відділу організації надання послуг роботодавцям Київського міського центру зайнятості М. Шурко та начальник відділу взаємодії з роботодавцями Дарницького районного центру зайнятості
І. Хиль.
Під час зустрічі обговорено низку питань та напрацьовані шляхи співпраці по укомплектуванню кадрами підприємства.
Результатом зустрічі стала домовленість про подальшу плідну співпрацю та шляхи укомплектування наявних на підприємстві вакансій.
Зустрічі з такими потужними роботодавцями є вкрай важливими сьогодні, оскільки потенціал столичної служби зайнятості щодо укомплектування вакансій таких підприємств може відбуватись на постійній основі